About us

Chiranex s.r.o. byla založena v r.2017. Cíle společnosti – usnadňování a zkvalitňování péče o seniory a dlouhodobě nemocné – vycházejí z dlouholetých zkušeností zakladatelů v oblasti zdravotnictví a sociální péče. Začali jsme půjčováním polohovatelných lůžek, kterých dnes už máme přes 300… a k tomu se postupně přidávalo půjčování a prodej dalších zdravotnických pomůcek a techniky repasované v našich dílnách – se zárukou 2 roky jako na nový výrobek. Můžeme nabídnout i speciální zařízení – jako např. schodolezy a oxygenerátory Působíme v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji.

V rámci dalšího rozvoje společnosti se podílíme na vývoji a zavádění do praxe unikátního českého patentu – uzavřeného vaku k dezinfekci ozonem, který umožňuje dokonalou dezinfekci různých předmětů a textilií současně – např. matrací, lehátek, polohovacích pomůcek, polštářů, oděvů infikovaných pacientů, stejnokrojů personálu atp. – možností je spousta.

Vyhledáváme a nabízíme další produkty a nabízíme i námi repasovanou zdravotnickou techniku s prodlouženou zárukou. Pro tyto účely jsme od 01/2021 zprovoznili e-shop.